Hiper Organizasyon, geleceği inşaa ediyor.

İstanbul'un geleceğini düşünürken aklınıza neler geliyor? Nasıl bir çevremiz olacak, ne tip evlerde oturacağız, alışverişimizi nasıl yapacağız, teknoloji hayatımızı nasıl kolaylaştıracak, çocuklarımız hangi okullara gidecek, nasıl daha sağlıklı olacağız, ulaşım nasıl olacak, yatırımlarımız nasıl yönetilecek?

Hiper Organizasyon şirketinin tüm bu konulara cevap verecek bir anlayış ile hayata geçirmeyi planladığı Future Park İstanbul projesi Şubat ayında görücüye çıkacak.

Proje kapsamında, 9 blokta, 1.600 adet daire ve 30.000 m2 çarşı konseptinde bağımsız ticari bölümler bulunuyor.

Projenin satışını TSP ile birlikte üstlenen Kronos firmasının yönetici ortağı Samim Hatipoğlu, başlangıç fiyatlarının 110.000 TL'den başlanmasının planlandığını belirtirken, Türk aile yapısına uygun bir anlayışla tasarlanan projenin İstanbul'a yeni bir ruh katacağını ve lansman dönemi yaklaştıkça bunun ile ilgili ipuçlarının verileceğini belirtti.

Hiper Organizasyon firması Miran Yapı’nın bir iştiraki olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Temmuz ayında ruhsatı alınan projenin hafriyat işleri devam ederken temel atma çalışmaları sürmektedir. Proje alanında yer alan 1.650 m2’lik kapalı alana sahip, satış ofisinde gerçekleştirilen ayrıcalıklı tasarım ve inşai kalitenin tüm projenin vizyonuna ışık tutacağını belirten Samim Hatipoğlu, tüm İstanbul’luları projeye davet ediyor.