Futurepark İstanbul Projesi

Hiper Organizasyon firması Miran Yapı’nın bir iştiraki olarak sektörde farkındalık yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. İstanbul’un geleceğini inşa etme sloganı ile Future Park İstanbul projesini hayata geçiren Hiper Organizasyon, projenin inşa sürecini sürdürüyor. Şubat ayında önlansmanı yapılması planlanan Future Park İstanbul projesi, Esenyurt Haramidere Parklar mevkii'nde E5 karayolunun yanı başında yer alıyor.Temmuz ayında ruhsatı alınan projenin hafriyat işleri devam ederken, temel atma çalışmaları da sürüyor.İstanbul'un geleceğini düşünürken aklınıza neler geliyor?

Nasıl bir çevremiz olacak, ne tip evlerde oturacağız, alışverişimizi nasıl yapacağız, teknoloji hayatımızı nasıl kolaylaştıracak, çocuklarımız hangi okullara gidecek, nasıl daha sağlıklı olacağız, ulaşım nasıl olacak, yatırımlarımız nasıl yönetilecek? Hiper Organizasyon şirketinin tüm bu konulara cevap verecek bir anlayış ile hayata geçirmeyi planladığı Future Park İstanbul projesi Şubat ayında görücüye çıkacak.Future Park İstanbul projesi, blokta 1.600 konforlu daire ve 30 bin m2 çarşı konseptinde bağımsız ticari bölümlerden meydana geliyor.

Proje,1.650 m2’lik kapalı alana sahip, satış ofisinde gerçekleştirilen ayrıcalıklı tasarım ve inşai kalitenin tüm projenin vizyonuna ışık tutacağını belirten Kronos firması yönetici ortağı Samim Hatipoğlu, bütün İstanbulluları geleceğin yeni yaşam alanı olan Futura Park projesine davet ediyor.Projenin satışını TSP ile birlikte üstlenen Kronos firmasının yönetici ortağı Samim Hatipoğlu, başlangıç fiyatlarının 110.000 TL'den başlanmasının planlandığını vurguladı. Hatipoğlu, Türk aile yapısına uygun bir anlayışla tasarlanan projenin İstanbul'a yeni bir ruh katacağını ve lansman dönemi yaklaştıkça bunun ile ilgili ipuçlarının paylaşılacağını söyledi.